wirtualne medium o wirtualnym świecie
Kategorie: Wszystkie | Tematy
RSS
czwartek, 20 września 2007
Zemsta niemowlaka
Czasy, gdy niemowlaki prowadziły beztroskie życie minęły bezpowrotnie. Ojcowie odebrali dzieciom jedyny atut w walce o względy kobiet - miękką, delikatną skórę twarzy... Teraz nadszedł czas zemsty... Zobacz stronę reklamową firmy Wilkinson. UWAGA! Śmieszne!

13:29, smiecizsieci , Tematy
Link Dodaj komentarz »
środa, 19 września 2007
Układy i układziki

Każdy o nim słyszał, nikt nie widział - do czasu. Internauci demaskują układ!

Na tym nie koniec...jest jeszcze coś - mapa układu. Jak na dłoni pokazuje kto z kim i dlaczego. Wkład pracy - imponujący.

18:12, smiecizsieci , Tematy
Link Komentarze (3) »
Bankomat i Windows
Co dzieje się z bankomatem, którego system operacyjny nazywa się Windows? The Open Source Advocate i The Security News Site opublikowały kilka fotek z zawiechami okienek w miejscach publicznych.
Więcej fotek:
http://useopensource.blogspot.com/2007/09/
http://www.rootsecure.net/?p=windows_error_pics
12:48, smiecizsieci , Tematy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 18 września 2007
Policja gra w Counter Strike
Ponad 300 funkcjonariuszy chińskiej policji zostało zmobilizowanych na ćwiczenia do jednej z kawiarenek internetowych w miejscowości Tianjin - donosi GameStar.pl. Na mundurowych czekała trzydniowa zabawa z grą Counter Strike.Zdaniem Hana Zhena gra stanowi świetne narzędzie szkolenia do walki przeciwko terrorystom. CS ma symulować pole walki, uczyć wykorzystywania otoczenia oraz poprawiać komunikację pomiędzy poszczególnymi jednostkami. Więcej w serwisie GameStar.pl >>>
11:50, smiecizsieci , Tematy
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 17 września 2007
Lego Strike
Counter Strike w stylu klocków LEGO :-)
17:23, smiecizsieci , Tematy
Link Dodaj komentarz »
Szpital w wirtualu
Second Health Campus to szpital przyszłości, którego siedziba mieści się w świecie gry Second Life.Wirtualne centrum medyczne przybliża potencjalnym pacjentom procedury związane z pomocą medyczną i pobytem w prawdziwej klinice, jednocześnie propagując zdrowy styl życia i aktywne spędzanie czasu.

Zobacz: Filmy wyprodukowane przez Second Health.
16:47, smiecizsieci , Tematy
Link Komentarze (1) »
niedziela, 16 września 2007
Wyostrzą Google Earth

Nowy satelita, który będzie robił zdjęcia powierzchni Ziemi, dostępne potem na Google Earth jest już na orbicie. Dzięki WorldView I stare obrazy zostaną zaktualizowane i poprawi się jakość już istniejących - donoi Reuters. Dzięki doskonałej optyce będzie można lokalizować obiekty z dokładnością do 3,5, metra - zachwalają przedstawiciele firmy Digital Globe , która wysłała obiekt w kosmos.

Wraz z innym satelitą wspomnianego przedsiębiorstwa WorldView I będzie w stanie fotografować 600 tys. kilometrów kwadratowych powierzchni Ziemi dziennie. A wszystko za 500 mln dolarów...

 

13:37, smiecizsieci , Tematy
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 13 września 2007
Od dziś kawę zrobisz przez internet
Wystarczy podłączyć specjalny ekspres do kawy do systemu zarządzania inteligentnym domem . Tym sposobem małą czarną możemy przygotować siedząc przed domowym komputerem jak i w hotelowej kafejce na Hawajach .Więcej:
http://www.engadget.com/2007/09/13/the-internet-enabled-coffee-maker/
http://www.o2m8.com/modules.php?name=News&file=article&sid=31
http://hackedgadgets.com/2007/09/12/internet-enabled-coffee-machine/
16:59, smiecizsieci , Tematy
Link Dodaj komentarz »
Ludwik Dorn też potrafi śpiewać
Kampania ruszyła pełną parą zarówno w realu jak i w wirtualu. Partyjni spece od PR-u - dostrzegając potęgę internetu - coraz częściej umieszczają w sieci wyborcze klipy. Wtórują im Internauci, którzy chętniej niż oficjalne reklamówki polityczne publikują ich przeróbki lub własne produkcje.

Ludwik Dorn feat Rihanna - Umbrella


Przed wyborami - spot Internauty
12:57, smiecizsieci , Tematy
Link Dodaj komentarz »
środa, 12 września 2007
Aresztuj się sam!
Znalezione na Wykop.pl: Generator wiadomości więziennych (areszto.wany.pl )- wklepujemy swoje dane, wybieramy motyw i dostajemy artykuł o okolicznościach naszego aresztowania. Następnego dnia nie przychodzimy do pracy/szkoły, tylko wysyłamy linka i prośbę o załatwienie pomocy prawnej :-)

W czerwcu pisaliśmy o innym generatorze newsów.
17:07, smiecizsieci , Tematy
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 17